V čem je to u nás jiné?

Pravděpodobně jste zvyklí přijít do obchodu, kde jsou vystavené nějaké kočárky - dvojčatových pomálu, spoustu věcí pro děti, oblečení, postýlky a obrovská spousta věcí, ve kterých se postupně ztrácíte. V lepším případě se Vám ujme prodavačka, která vám poví, že to všechno budete potřebovat, samozřejmě 2x, abyste péči o děti - dokonce dvojčata - Jak co budete dělat??? - zvládli.

A kočárky? Ano, máme tady dva, jsou fakt skvělé. Já s tím zkušenosti nemám, tak si ho zkuste sami. Stejně se s kočárkem nikde nevejdete. Hlavně si na něj nakupte kompletní original příslušenství a na shledanou. 

Tak přesně tak to nemá vypadat. A ani nechci, aby to tak právě u nás bylo. 

U nás vše začíná domluvenou schůzkou, abych na Vás měla čas a abysme nebyli rušeni. Vyjdu Vám vstříc i v odpoledních hodinách nebo o víkendu, jelikož chápu, že to ke mně máte někdy opravdu daleko. Budu se Vám věnovat osobně. Vím, že čekat dvojčátka je takové krásné životní překvapení a chápu všechny, kteří mají obavy, strach, bojí se komplikací nebo toho, jak to budou zvládat třeba s dalšími sourozenci. 
A právě tady se mnou si o tom můžeme popovídat. Jste na místě, kde toto téma je každodenní, kde řešíme starosti a radosti spousty maminek. Tady je místo, kde se Vám dostane pochopení a rady, podpory a pomoci. Protože i já jsem ta, která dvojčátka má a vím, jak se cítíte a co prožíváte. (Více o mé cestě najdete ZDE)

Většina chce začít u kočárku, jelikož je to pro Vás základní téma k rozřešení. Na otázku - který kočárek je ten nejlepší ? Co byste doporučila ? vám odpovím je jedno, neexistuje nejlepší kočárek. Je pouze nejlepší kočárek pro konkrétní rodinu. Každý má jiné požadavky, jiné vstupné podmínky, finanční možnosti, nároky na vzhled a možnosti bydlení, auta, trávení volného času. Je toho opravdu hodně, co ovlivní výběr a mé doporučení, abyste měli opravdu ten nejlepší kočárek. Vyzpovídám si vás, probereme vjezdy , vstupy, výtahy, jak bydlíte, jaké máte auto. Kde budete kočárek skladovat a zda máte další děti. Zajímá mě, jak trávíte volný čas a jestli budeme řešit autosedačky na podvozek. Není mým cílem Vám prodat ten nejdražší kočárek. Mým cílem je, abyste byli spokojení, maminky samostatné a děti v pohodlí. A to je u každé z rodiny jiná cesta.  Navrhnu Vám několik možností, které budou pro Vás vhodné a záleží na Vás, jak se rozhodnete. 
Jelikož už jsem s rodiči řešila nejednu zvláštní bytovou situaci, výtahy, vjezdy, schody, absence kočárkárny a různé záludnosti, jsem schopná Vám nabídnou přesně to, co Váš možný problém vyřeší. 

Výhodou toho všeho pro Vás je to, že si můžete několik kočárků na jednom místě osahat, vyzkoušet si, jak fungují, projet se s ním venku nebo složit do auta. Podle ročního období doladíme i doplňky na kočárky jako je zimní fusak nebo jarní/letní/podzimní výbava.  
Stejně tak autosedačky a třeba i skejt pro starší dítě. 

 

 

 

 

 

 

Když už máme tuto záležitost probranou, můžete si ji samozřejmě promyslet doma ! Všechny podrobnosti lze doladit mailem nebo telefonicky. 

Pak se vrhneme na další věci kolem dvojčátek - různé druhy a možnosti spaní miminek, společné / oddělené, košíky, ohrádky a kolébky. Probereme monitory dechu, jelikož to je u dvojčátek jinak, než s jedním miminkem. Způsoby a možnosti kojení, krmení zároveň. Nosítka a další propriety, které se mohou hodit. Vše si názorně ukážeme, protože všechny tyto dvojčátkové zvláštnosti u nás najdete. I to, co nevíte, že existuje :)))

V dnešní zrychlené době nákupů přes internet a anonymity je obchod dvojčátka.cz pravým opakem. Protože to tak cítím a chci, aby to tak zůstalo. Aby jsem se nastávající rodiči dvojčátek mohla osobně seznámit a měli pak možnost se na mě kdykoliv obrátit. Ať řeší cokoliv - další výbavu do kočárku, změnu kočárku ano/ne (a možná se budete divit, ale nemám problém říct ne, neměňte kočárek, nic si nepomůžete), nevíte, jak něco složit, nacvaknout, nahradit, pomůžeme s prodejem, půjčujeme kojenecké váhy a odsávačky. Pokud máte nějaký problém, není pak složité mi napsat, zavolat. Naše dvojčátková komunita, tento krásný svět je plný skvělých lidí, kteří si vzájemně pomáháme. Osobní přístup a pak dlouhodobý kontakt je pro mě mnohem důležitější než anonymní velkokapacitní posílání balíků. Snad to jde vidět i v popisech, které u kočárku ladím, fotím, natáčím a opravdu se snažím, aby mi každý kočárek prošel rukama. Protože nechci prodávat krabice, ale to, co opravdu potřebujete.  A můžu říct, že za ty roky, co tuto práci dělám nemám rodinu, která by mi řekla, že jsem jim neporadila dobře. Spíš naopak - slýchávám - že jsme Vás neposlechli, že jsme o Vás nevěděli..  Na to je jen jedna odpověď - příště, až budete mít další dvojčata :)) 

 

Těším se na osobní setkání a kdo to má opravdu daleko, napište, zavolejte, plnohodnotné konzultace zvládneme s pomocí videa i takto ;)

helena@dvojcatka.cz / T: 732 821 642 

fotka vizitka podpis

 

 

 

 

recence vyber

recence vyber 2

recenze 1