Pracovní doba

Provozovna a sklad Dvojčátka.cz sídlí v Ostravě.

Přesná adresa je Ostrava-Radvanice, Těšínská 135 ( upozorňuji, že o 5 km dále je stejná Těšínská 135, jen vedlejší město Šenov ;) ) 

Jako orientační bod je cca 200 m u obchodu velký kruhový objezd, naproti prodejny je Benzina, vedle 50 m obchod Hruška.

Před obchodem máme 3 podélná stání. 

Výlohy zdobí motivy dvojčat, takže nás určitě nepřehlédnete. Do obchodu je nájezd pro kočárky a šířka dveří 90 cm ;) 

 

Otevírací doba

Vzhledem k tomu, že u nás obchod nefunguje na běžném principu anonymních nákupů, ale jsou to osobní schůzky a konzultace ohledně všeho, co se týká dvojčátek a nedonošených dětí a posléze nákupu, je třeba si u nás schůzku individuálně domluvit.

tel: 732 821 642  ( pokud neberu telefon, mám tady konzultace, napište SMS, zavolám zpět )

mail: info@dvojcatka.cz

MSG FB  Obchod dvojčátka nebo dvojčátka.cz

 

Kromě obchod dvojčátka  a akcí s tím spojenými máme i aktivity v našem Nadačním fondu Kulíšek nedonošeným dětem a proto nemáme klasickou otevírací dobu. Dalším důvodem je, že s rodiči si chci popovídat, posedět, probrat, co je čeká a jak jim mohu pomoct. Jen výběr kočárku je vyloženě individuální záležitost a strávíme tím hodinu i více. A teprve potom se vrhneme na to, jak budou miminka spinkat, jak vyřešit monitory dechu, kojení, krmení, koupání, péči o další dítě..no je toho spoustu a někdy je to opravdu posezení na celé odpoledne. 

Právě proto i osobní odběr věcí si prosím domlouvejte předem. 

Schůzky je možno si domluvit od 8:00 - 19:00 h pondělí - pátek, sobotu nemíváme otevřeno každou. Zase záleží na domluvě. 

 

                      

  

 

  

 

dvojcata mapa