Co to jsou vložné tašky do kočárku ? Jak to funguje?

Co to jsou vložné tašky do kočárku ? Jak to funguje?

Začnu dotazem, který mi přišel a myslím, že vystihuje vše, na co se mě ohledně vložných tašek často ptáte.
 
"Obracím se takto na Vás s prosbou o radu/objasnění. Čekáme v dubnu dvojčátka a bydlíme v bytě velmi pěkném a prostorném, zato ve třetím patře bez výtahu :-) :-).
 
Dobrý kamarád nedá na vložné tašky dopustit (on ji tedy má v kočárku pro jedno dítě) a mě to při předvedení taky poměrně nadchlo. Proto mě celkem mrzí, že TFK (pokud vím) toto řešení oficiálně nenabízí. Rád bych se tedy otázal, jak to, že takové věci v nabídce eshopu máte?  :-)"
 
Jedná se o TFK kostru s nějakým adaptérem pro tašky jiného výrobce?
Ne, je to sportovní TFK kočárek, který se běžně kupuje a tašky jsou tam jen vložené a připevněné. Stejně tak je můžete dát do jiných typů kočárku - Thule, Mast Twin, Valco a všechny ty, které se dají polohovat do úplného lehu. 
 
Jak se taška upíná? 
Tam, kde to kontrukce kočárku dovolí, taška se upíná popruhy pod sezení. Např. Thule má přístup trošku horší, ale zapnout lze.
Navíc je to ideální u kočárků, kde je polohování nohou. TO zvednete, taška je tak podepřená po celé své délce.  Tašky jsou dost široké, do kočárku se vejdou natěsno a tak ani nemají tendence se samostatně "hýbat".
 
Podívejte se na video
 
 
Je to dostatečně stabilní, odolné a vhodné i pro delší vycházky?
Ano, vložná taška Vám nahradí korbu. Má pevné dno i boky, ty se dají vyndat a taška vyprat. Pevné strany tašek zajistí, že při přenosu je taška pevná ze všech stran. Existují i tašky, které mají pouze pevné dno!  Pevné dno je záruka, že děti leží jako v korbě na rovné pevné podložce. 
 
Jak je to po teplotní stránce? Děti v tom budeme vozit asi hlavně přes léto, neupečou se nám v tom?
V zimě necháte horní část - nánožník, který můžete ještě zvednout a děti jsou v dokonalém teplotním komfortu. Navíc sportovní kočárky mají mnohem lépe řešené stříšky než korbičky a děti jsou lépe chráněny před větrem.
V teplém období se dá celá horní část sundat a tašku používáte jako korbu bez vlastní stříšky. 
 
Až budeme chtít přejít na sporťák (předpokládám v zimě?), potřebujeme k tomu nejspíš ty sporťákové sedačky - prodáváte je samostatně?
Ne, tašku vkláddáte do hotového sporťáku, nic dalšího nedokupujete a máte jeden kočárek na 4 roky.
 
Proč tyto kombinace nikdo jiný nenabízí ?
Vložné tašky jsou volitelné příslušenství, které se v této podobě nenabízí rovnou ke kočárku. 
Jenže obchod pro dvojčata je tady od toho, aby nabízel ideální možnoti a řešení v každé situaci - sama mám dvojčata a za více než 15 let fungování obchodu jsem už řešila ledacos a vím, jak kdejakou situaci vyřešit. 
Proto na eshopu máme i takovéto nestandardní nabídky, které jinde nenajdete.
Takže odpověď je praxe a nabídka usnadnění života s dvojčaty. 
 
Existují i original kočárky s taškami?
Ano, jsou - např. Easy go nebo Peg perego, najdete také na eshopu i na videu. Mají výhodu, že jsou otočené směrem k mamince, nevýhodu - jsou kratší a menší. 
Takže stále platí, že vybírat si kočárek je třeba podle spousty podmínek - bydlení, auto, roční období, aktivita rodičů, další děti, výtah ??? Je toho hodně, abyste měli ten nejideálně kočárek právě pro Vás.
Proto Vám přidám ještě jedno video s názvem Který je ten nejlepší kočárek pro dvojčata? 
 
 
Nejideálnější je samozřejmě osobní schůzka, takže se za mnou do Ostravy přijeďte podívat.
Zavolejte t. 732 821 642 nebo napište  helena@dvojcatka.cz,  FB Helena Valo nebo FB Dvojčátka.cz 
 
A na závěr přidávám 2 FB recenze