Neohodnoceno

Snap Ultra duo SET

Lehký kočárek se korbičkami a možností otáčet sportovní sedačky po směru a proti směru jízdy.

Vyprodáno
Značka: Valco
23 999 Kč –10 % 21 598 Kč

Lehký sportovní kočárek s možností otáčet sportovní sedačky po směru a proti směru jízdy

- velký nákupní košík
- lehký, hladká jízda
- možnost doplnit kočárek o korby či autosedačky (Maxi-cosi, Cybex, Nuna aj.)
- záda se polohují do úplného lehu, multipoziční na šňůrku

- sportovní kočárek lze používat od narození, jelikož se polohují zcela do lehu.
- polohování nožiček
- lehce se složí, pojistka sama zacvakne, popruh na přenášení
- madla před dětmi se dají otevřít pro jednodušší nastupování
- pryžová kola
- velké střechy, dají se rozložit pomocí zipu - jeden díl je plný z kočárkoviny, další díl síťový, takže se rozhodnete dle počasí, kterou část použít - zda větrat, nebo bránit proti chladu, dešti..
- kočárek lze složit komplet se sedačkami, které jsou nacvaknuté - je jedno, kterým směrem, v jednom směru je ale složený kočárek delší. Popř. rozložit na podvozek + sedačky.
- potah lze sundat a vyprat

- korby lze vozit oběmi směry, takže např. otočit kvůli větru
- stříška má sluneční clonku
- součástí je zadní sítované větrání
- nánožník
- matrace

adaptér na autosedačku univerzal - Cybex, Maxi-Cosi, Joie Gemm, I-Gemm....

 

Hmotnost 13.5kg
Vhodný od narození
Nosnost : 2x20 kg
Rozměry : 104 x 75,5 x 117
Složený : 110 x 77 x 35
Celková ložná plocha 90 x 27 cm
délka sedu + opěrka nohou 48 cm
Výška zádové opěrky 52cm

 

Korbička 80 x 30 cmProč si koupit kočárek u nás ?
1
. prodáváme kočárky už více než 10 let, většinu máme fyzicky na prodejně nebo jsme je měli a vyzkoušeli a tak víme, co prodáváme. Nepřeposíláme krabice s neznámým obsahem.
2. doplňky na kočárky jak original ,tak jiné máme vyzkoušené a můžeme vám poradit konkrétně, co je pro vás, vaše děti různého věku, ročního období a typu kočárku nejlepší, poslat fotku a nabídku.
3. vzhledem k omezené nabídce doplňků pro dvojčata jsme je začali sami vyrábět - fusaky pro každé roční období, podložky do kočárku, nánožníky, pláštěnky, sety do korbiček, návleky na kola, tašky - vše se dá u nás ušít přímo na míru a barvu k vašemu kočárku, máte vše přesně a originálně jen pro vás. Sami si kočárek vyzdobíte, jak potřebujete.
4.prodáváme kočárky jen takové, v jejich kvalitu věříme a přímo od autorizovaných dovozců s originálním servisem. Proto, když se vám s kočárkem něco stane, vzhledem k nadstandardním a dlouhodobým vztahům s dodavateli neřešíme reklamace nikdy 30 dnů, pokud lze, pošleme náhradní díl a šikovný tatínek vymění, ať nejste bez kočárku. Pokud tato varianta nelze, řešíme v co nejkratší lhůtě a zapůjčíme náš kočárek. K půjčení máme 4 různé typy, takže si určitě vyberete ten, co vám nejvíce bude vyhovovat.
5. Jelikož kočárky známe, můžete nám kdykoliv zavolat, jak se cokoliv skládá, rozkládá, pere, jak se potah dává zpět na kočárek :) , jak se montují brzdy či řeší adaptéry. Popíšeme, vyfotíme.
6. Každý kočárek má více možností, korby, vložné tašky, autosedačky, skejty - není jen to, co je na oficiálních stránkách a v oficiálních příslušenstvích - je mnohem více možností, které jsme si my taky sami vyzkoušeli a můžeme vám je nabídnout.
7. Sami si kočárky vážíme, měříme, zkoušíme, údaje na e-shopu jsou opravdu správné a nejsou zavádějící ( jako údaje o hmotnosti konstrukce - bez kol apod). Můžeme vám na požádání cokoliv přeměřit, abyste neskončili např. před výtahem :/
8. Pokud vybíráte kočárek pro narozená miminka i starší, napište, poradíme vám, který je pro vás ten nejlepší. Na fotkách vypadá často vše jinak, proto používáme vlastní fotky. Z 90% naši zákazníci přijdou pro určitý model a odejdou s jiným, když se ke kočárku postaví, projedou a vyzkouší. Určitě je dobré poptat se jiných maminek na názor, ale myslete na to, že každý má jiné požadavky a podmínky, mamince z města bude vyhovovat jiný kočárek než rodině z hor, rodina se zahradou nepotřebuje kočárek skladný do auta, aby děti vyvezli do přírody a maminka ve 4.patře bez výtahu bude mít jiné požadavky než rodina ve svém domečku.

 

E-book, který vás provede výběrem kočárku ZDE

E-book 10+2 tipy, jak vyřešit výtah / dům bez výtahu a dvojčatový kočárek ZDE

Instalace adaptérů na autosedačky

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: