Pracovní doba a jak to u nás probíhá

Dobrý den

děkuji, že jste zavítali na eshop dvojčátka.cz a tak předpokládám, že Vám mohu gratulovat k dvojčátkům ! 
Ať už jste v očekávání nebo už takové malé poklady doma máte.

 

Eshop je otevřený 24/7, ale jak je to s prodejnou dvojčátka.cz v Ostravě ?  Prodejna nemá stálou otevírací dobu. 

 

U nás vše začíná domluvenou schůzkou, abych na Vás měla čas a abysme nebyli rušeni. Vyjdu Vám vstříc i v odpoledních hodinách nebo o víkendu, jelikož chápu, že to ke mně máte někdy opravdu daleko. Budu se Vám věnovat osobně. Vím, že čekat dvojčátka je takové krásné životní překvapení a chápu všechny, kteří mají obavy, strach, bojí se komplikací nebo toho, jak to budou zvládat třeba s dalšími sourozenci. 


A právě tady se mnou si o tom můžeme popovídat. Jste na místě, kde toto téma je každodenní, kde řešíme starosti a radosti spousty maminek. Tady je místo, kde se Vám dostane pochopení a rady, podpory a pomoci. Protože i já jsem ta, která dvojčátka má a vím, jak se cítíte a co prožíváte. (Více o mé cestě najdete ZDE)

 

Napište mi přes kontaktní formulář , mailem helena@dvojcatka.cz, nebo mi rovnou zavolejte 732 821 642.

Najdeme si společný čas, který Vám bude vyhovovat.

 

Kudy se dostanete na prodejnu? 

Obchod se nachází v Ostravě, část RAdvanice.  Přesná adresa je Těšínská 135/299. O 5km dále je obec Šenov se stejnou adresou, tak ať nezabloudíte :)
Poznávací znamení je, že naproti obchodu je Orlen a vedle Hruška. Před obchod jsou 3 parkovací místa + Hruška a benzinka. 

 

 

Probereme vše, co budete potřebovat - kočárky, autosedačky, spaní dvojčátek, kojení, krmení, výbavu - cokoliv Vás napadne. Ideálně si napište seznam dotazů. 

 

A mezi tím, než se uvidíme osobně se přihlašte do 30denní emailového kurzu pro nastávající rodiče dvojčátek, který je ZDARMA.
Najdete ho tady a získáte spoustu inspirace a informací o dvojčatech.

 

Pokud to přece jen máte daleko na osobní schůzku, zavoláme si, můžeme si dát i videohovor a všechno probrat online. 

 

Těším se na Vás, mějte se krásně, gratuluji k dvojčátkům a jakékoliv dotazy směrujte sem :) Tady je místo, kde Vás s dvojčátky 100% poradím.

 

 mceclip0-5