70 hodnocení

Minimonkey twin

Chcete nosit dvojčátka a netroufáte si vázat šátek? Minimonkey twin je skvělým kompromisem! 

Skladem
4 037 Kč

Chcete nosit dvojčátka a netroufáte si vázat šátek? Minimonkey twin je skvělým kompromisem! 

 

Minimonkey je holandská značka se sídlem v Amsterdamu.

Od roku 2007 má společnost Minimonkey  zaměření na vývoj, výrobu a prodej inovativních dětských nosítek s distribučními partnery ve více než 35 zemích.

Minimonkey dlouhodobě spolupracuje s různými specialisty (od dětských ortopedických specialistů až po konzultanty pro péči o děti).
Díky tomu byly vyvinuty nosítka a vaky Minimonkey, které jsou moderní a bezpečnou variantou nošení dětí.

 

 

Poskytnuje přiměřenou podporu
Nosítko můžete používat ihned po narození. Miminko bude dostatečně podepřeno, pokud bude v nosiči účinně zajištěno, a nebude tedy nutné podpírat  vaše miminko rukou. (Novorozené) miminko si ještě nedrží hlavičku, a proto je důležité, aby hlavička i záda byly plně podepřeny nosítkem a aby látka byla přes záda pevně složena. Důležité je, aby miminka byla v nosítku držena v M-poloze.

Pokud máte pocit, že vaše dítě ještě není dostatečně podepřeno a stále ho podpíráte rukou (rukami), nosič ještě není správně na svém místě. Zkontrolujte správné nastavení bederního pásu, podpěry krčku u dětí, hlavičky dětí na prsou, ramenních pásů u vás a polohu "M" dětí. 

Děti lze nosit od 3 do 12 kg. Jak dlouho budete nosit, záleží na vás a na tom, jestli nosítko dobře nastavíte, aby Vám bylo pohodlné. Lze nosit opravdu i 2x12 kg

Ač se pás nazývá bederní, noste ho výše, děti budou lépe podepřeny. Viz fotky.

Důkladně rozprostřete ramenní pásy, tak lze nosit dočasně i jedno dítě.

Využijte i ke kojení
Skvěle můžete využít ke krmení obou miminek současně. Stačí upravit délku ramenních popruhů, abyste miminka snížili a umístili je do správné výšky.

 

  • Ergonomický, pohodlný ale hlavně bezpečný způsob jak mít děti při sobě, ale přitom mít volné ruce.
  • Pohodlné široké ramenní popruhy a široký popruh v pase dělí váhu na celou horní část vašeho těla.
  • Vhodné pro novorozence i starší děti (max. 12 kg každé dítě).
  • Ergonomické – děti mohou být přenášeny v "M" pozici, která přispívá ke správnému vývoji kyčlí, krk a záda jsou plně podepřeny.
  • Snadné použití – intuitivní použití bez zbytečně těžkého návodu. Po nastavení nosiče do správné velikosti dítě umístíte do nosítka a utáhnete malou sponou. To vše zvládnete sami. Podívejte se na video.
  • Bezpečný – díky bedernímu pásu nemůžou děti vyklouznout

 

 

Instruktážní video

Instruktážní video

Nevyplňujte toto pole:
HH Avatar autora Minimonkey twin nosítko 12.1.2023 09:07
Dobrý den, Nosítko mám asi týden na sedmitýdenní dvojčata (teď mají cca 3,5 kila každý). Dá se složit do malého balíčku. Je z lehoučkého materiálu, kapsy z takové síťoviny. Odhaduji, že bude dobře schnout po praní, ale zatím nemám zkušenost. Bederní pás je měkký a netlačí, ramenní popruhy jsou hezky široké, takže se dobře rozloží váha. Když se stáhne páska s přezkou za zátylkem, docela jim to i drží hlavičku, i když s kapuckou by to na spaní bylo rozhodně lepší. Používám zatím hlavně doma, když pláčou. Na vykládání je třeba uvolnit přesku za hlavičkou, předklonit se až tak, že si lehnou miminka na postel, odepnout bederák a pak se opatrně vysoukat a modlit se, aby se neprobudili :) Při vyndavání stejnou cestou jako nandavání by se probudili. Hanka
Odpovědět