Co vše je "dvojčátka.cz" ?

Vítám Vás v eshopu obchodu Dvojčátka.cz.

Jsme moc ráda, že jste k nám zavítali a co je nejdůležitější - čekáte dvojčata! Moc vám gratuluji !

Jak to tady u nás chodí? 

Eshop funguje na běžné bázi, jako jiné eshopy, můžete nakupovat, co pro dvojčata potřebujete. Zboží zasíláme přepravní službou domů, popř. menší balíčky Zásilkovnou. 

Co je u nás jiné? 

Sortiment je kromě běžných praktických věcí, které budete pro děti potřebovat doplněn o speciální produkty, které jsou výhradně pro dvojčátka. Jsou to věci, které dovážíme z různých koutů světa.
Doplňky na kočárky, věci na míru, výšivky a další věci si sami necháváme zde v ČR vyrábět podle našich nápadů a návrhů, aby vám co nejlépe sloužily a zároveň si je můžete často vymyslet sami ve svých vlastních barevných kombinacích. Tyto výrobky najdete s označením "Vlastní výroba v ČR"

Vím, že výbava pro dvojčata není levná záležitost. Právě proto máme na více než 13.000 položek v eshopu nastavenou slevu pro nákup od 2 ks, abyste ji využívali právě vy, co očekáváte dvojčátka.

Vybrané kočárky i autosedačky mají nastavenou slevu i bez omezení počtu. Jedinou podmínkou je registrace na eshopu, kde najdete i výši vaši slevy. 
 
 Další věcí, která nás odlišuje od jiných jsou naše zkušenosti. Jednak mám sama dvojčata, jak jste si už jistě přečetli v záložce "Můj svět s dvojčaty". Obchod vedu již více než 13 let, zkušenosti své a našich zákazníků - rodičů dvojčat a vícerčat vám moc ráda předám. 
Ostravě máme prodejnu, stejně jako eshop je i naše prodejna pro dvojčátka jedinou v České a Slovenské republice. 
Pro zákazníky tady máme připravenou část s kočárky, kde je více než 20 modelů, které si můžete vyzkoušet, projet, i venku na ulici, složit do auta atd. Je to místo, kde si můžete porovnat to, co jinde, kde mají jen jeden model, nelze. Proto se skoro vždy stane, že kdo tady přijede s určitou představou o kočárku, často jen z obrázku, odjede s něčím úplně jiným :) 
Stejně tak na kočárek vyzkoušíme autosedačky, fusaky, rukávníky, vybavíme vám ho tak, jak budete pro své děti a dané roční období potřebovat. 
Schůzky u nás jsou individuální, nemáte běžnou otvírací dobu. Kdo se chce k nám podívat, zavolejte, napište (helena@dvojcatka.cz, t.732 821 642) a najdeme společný termín, kdy se k nám zastavíte a popovídáme si, kromě kočárku, co vše vás s dvojčátky čeká, jak zařídit bezpečné spaní, vybavit postýlky, spinkání společně nebo zvlášť, koupání, jak se řeší kojení, krmení, jak na malý výtah, bydlení bez výtahu, autosedačky do auta a všechno různé, jiné a praktické. 
První schůzka u nás trvá většinou kolem 2 hodin, když si všechno popovídáme. Není to o tom nakoupit a odjet s plným autem, ale ujasnit si, co potřebujete a využijete. Sepíšeme si společně seznam, co je nutno zajistit. Další schůzka je buď konkrétnější, nebo vše už řešíme mailem nebo telefonicky. 
Vybraný kočárek lze u nás uskladnit do termínu dle vašeho zvážení bez jakékoliv finanční zálohy.  Vše je pak možno zaslat k vám domů nebo se dohodnout na osobním odběru.

U kočárků na eshopu máme vlastní fotky, popisy a recenze, abychom vám co nejvíce usnadnili výběr. Ale není nad osobní setkání. 
Vycházíme všem maximálně vstříc - vyměníme půlku výbavy, když se místo dvou holčiček narodí páreček ;), vezmeme si zpět kočárek, když doma zjistíte, že ten vybraný opravdu do výtahu neprojede, i když jste si to důkladně měřili a vybereme jiný, v době lockdownu jsme posílali kočárky k zákazníkům bezplatně domů, aby si ho mohli sami odzkoušet, když muselo být zavřeno. Stejně tak vyměníme zboží, které vybere tatínek, když je maminka z důvodu rizikového těhotenství v porodnici dlouho dobu a není to tak úplně ono ;)  Takže se opravdu snažíme vyřešit vše, co se může stát k vaší spokojenosti.

S rodiči dvojčátek jsme dále v úzkém kontaktu, cokoliv potřebujete vyřešit, pomoci, poradit - jak nasadit sporťák, jak vyprat potahy, jak vybavit kočárek se změnou ročního období, jakou vybrat autosedačku nebo jídelní židličku.. Cokoliv budete potřebovat v průběhu toho, když děti porostou, můžete se na nás obrátit. 
Stejně tak pokud jste si koupili např. starší kočárek a potřebujete ho vybavit, vyřešit náhradní díly atd. 

Některé produkty půjčujeme domů na vyzkoušení - např. nosítko pro dvojčata. U reklamací kočárku půjčujeme náhradní kočárek. I když reklamace jsou u nás zřídké, spolupracujeme jen s osvědčenými značkami. V případě nutnosti jsou reklamace vyřízeny obratem, není to nikdy 30 dnů, jak se rodiče občas obávají. 

Tvoříme průběžně různá doporučení a ebooky ,které najdete v detailech zboží a na stránkách Svět dvojčat

 

 

Moc vám ještě jednou gratuluji k dvojčatům - je to to nejlepší, co vás mohlo potkat ! 
Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, jsem tady od toho, abych vám pomohla v této skvělé, i když někdy náročné životní situaci. 

 

Helena 

žijeme (s) dvojčaty