Neohodnoceno

CHICCO Šidítko Physio Light silikonové 16-36m chlapec - tečky/krokodýl 2 ks

Skladem do týdne
Značka: Chicco
173 Kč –29 % 122 Kč
Kategorie: Šidítka
CHICCO Šidítko Physio Light silikonové 16-36m chlapec - tečky/krokodýl 2 ks
Akce Sleva 5% od 2 ks
173 Kč –29 %
Dudlík Chicco Physio Light řady Physioforma představuje aktivní ortodontický uklidňující dudlík s odlehčenou, extra odvětrávanou základnou, aby děťátko ani nevědělo, že má něco na tvářičce. Tvarovaný kotouč s větracími otvory pro cirkulaci vzduchu vyhovuje malým konturám obličeje dítěte a pomáhá snižovat hromadění vlhkosti kolem pusinky. Extra měkká savička vyvinutá pro vyšší komfort a menší klouzání navíc pomáhá dítěti zůstat přisáté.
Ergonomický tvar dudlíku prokazatelně podporuje správné fyziologické dýchání novorozenců. Napomáhá poloze jazyka směrem na patro, tedy směrem dopředu a nahoru, a tak učí děťátko dýchat správně nosem už od narození. Kromě toho tento anatomický dudlík podporuje správný vývoj čelisti. Nesprávné dýchání ústy, od kterého ergonomický tvar dudlíků Chicco Physioforma děti odnaučí, totiž zvyšuje riziko SIDS, a také přispívá k nesprávnému vývoji úst a čelisti
Dudlíky jsou baleny ve sterilizačním pouzdře, které můžete mít stále u sebe a pomocí pouzdra v mikrovlnce za 3 minuty dudlíky vysterilizovat.
Physio Light dudlík je výborným pokračovacím dudlíkem po dudlíku Chicco micro, ale i jakémkoli jiném dudlíku 0-2M.

Vlastnosti:

- drážka a specificky zaoblený tvar podporují přirozenou pozici jazyka v ústech, vývoj čelisti a správné dýchání
- tvar dudlíku rovnoměrně rozděluje tlak jazyka na patro, čímž zajišťuje přirozený a správný vývoj během toho, jak děťátko roste, a to i díky třem různým velikostem (2-6m, 6-16m, 16-36m)
- extrémně měkká zúžená patička dudlíku umožňuje dítěti zavřít ústa a redukuje riziko nerovnoměrných zubních oblouků (je ortodonticky korektní)
- dudlík je vyroben z jemného hygienického silikonu pro pohodlí při sání

- neobsahuje BPA
- doporučený věk: 16-36 měsíců
- balení obsahuje 2 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: