Neohodnoceno

KINDERKRAFT Židlička jídelní Igee Grey

Skladem do týdne
Značka: Kinderkraft
6 076 Kč
Kategorie: Krmící židličky
IGEE přináší nový pohled na společné trávení času. Je to jídelní židlička, která je vhodná pro děti již od 6 měsíců věku. Společně si vychutnáte první jídla a vlastnoručně namalované obrázky. A až dítě povyroste a stane se teenagerem, bude mu IGEE sloužit jako židle u psacího stolu.

Na celý život
IGEE přizpůsobíte rostoucímu dítěti, zajistíte tak péči o jeho páteř a správné držení těla při sezení. Židlička je navržena v souladu s ergonomickými zásadami – podpírá páteř, poskytuje jí správnou oporu a správné držení těla. Díky čtyřstupňovému nastavení výšky sedačky lze židličku dokonale přizpůsobit výšce každého stolu a uživatele.

Ideální pro celou rodinu
IGEE je židlička pro celou rodinu. Poslouží dítěti od 6 měsíců, teenagerovi i rodiči. Má nosnost až 110 kg. V případě potřeby si můžete sednout na židli a vzít si dítě na klín, abyste ho mohli pohodlně nakrmit.

Podpora páteře
Díky tvarovanému opěradlu židlička podporuje správné držení těla při sezení. Napomáhá správnému vývoji páteře rostoucího dítěte.

Mnoho úrovní nastavení
- Snadné nastavení výšky – sedačku a opěrku nohou lze snadno nastavit do 4 poloh, díky tomu můžete IGEE dokonale přizpůsobit jakémukoli stolu a výšce dítěte.
- Nastavitelná hloubka – třístupňové nastavení hloubky umožňuje přizpůsobit sedačku tělu dítěte, které se mění s přibývajícím věkem.
- Nastavitelná opěrka nohou – díky regulaci opěrky nohou se židlička přesně přizpůsobí Vašemu rostoucímu dítěti. Zajistíte mu tím správné držení těla během sezení.

Praktické příslušenství v sadě
Součástí židličky je praktické příslušenství, které usnadňuje její používání jako jídelní židličky.
- Měkký polštář – polštářek, který je součástí židličky, je dobrou oporou pro zadeček dítěte, který zvyšuje komfort sezení.
-Praktický stoleček – stoleček má silikonovou podložku, která je protiskluzová: talířek a hrneček tak budou vždy na svém místě. Lze ji mýt v myčce na nádobí.
-Silikonová podložka – dodávaná v sadě neobsahuje žádné škodlivé aktivní látky (BPA Free) a je možné jíst přímo z ní.
-Nastavitelné pásy – židlička je vybavena 5bodovými bezpečnostní pásy, které udrží na místě každé dítě.

Možnost spojení s lehátkem CALMEE
Samostatně můžete přikoupit lehátko CALMEE, které je kompatibilní s židličkou. Díky tomu budete moci používat IGEE od narození dítěte. Zkombinováním jídelní židličky s lehátkem Calmee vytvoříte vysoké lehátko. Dítě bude doprovázet celou rodinu u stolu a podílet se tak vytváření pout mezi členy rodiny.

Univerzální design
IGEE je navržena v Holandsku. Díky univerzálnímu designu a zpracování se židle hodí do každého prostoru.

Solidní a stabilní konstrukce
K výrobě židličky byl použit hliník a ocel. Díky tomu je velmi stabilní.

Židlička splňuje normy EN 12790 pro lehátka, EN 14988 pro jídelní židličky, EN 17191 pro židle do 14 let, EN 12520 pro židle pro dospělé a EN 71-1 pro hračky (na hrazdě lehátka).


Technické parametry:

Materiály:
- Konstrukce: hliník a ocel
- Plastové prvky: PP
- Podložka: silikon
- Polštářek sedačky: polyester

Rozměry:
- Šířka: 47 cm
- Délka: 60 cm
- Výška: 82 cm

Hmotnost: IGEE: 7,9 kg

Určení:
- Jídelní židlička je určena pro děti: od ca 6 měsíců do 3 let (15 kg)
- Židle: 15-110 kg

Součástí balení je nástroj, kterým lze židličku pohodlně složit a následně nastavovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: