DVOJČÁTKA.CZ - žijeme (s) dvojčaty
ÚVOD KATALOG NOVINKY AKCE SLEVY VÝPRODEJ SKLADEM OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKTY ODKAZY
HL. TEXT
VÝROBCE
ROZMĚR
VARIANTA
KÓD
Helena Valo
Adresa
DVOJČÁTKA.CZ
Těšínská 299
Ostrava
71600
ČR
73182770
DIČ CZ7759055183
jsme plátci DPH
Mobil 732 821 642
.

Úvod » Autosedačky » 0 - 13 kg

Úvod » Pomůcky pro nedonošená miminka » Autosedačky pro děti od 45 cm

. . .

Avionaut Autosedačka PIXEL > varianta warsaw red

. . .
. . .
. . .
. . .
Avionaut
CENA 4.560,00 Kč
Objednat kus

(45-86cm, 0-13kg) 2019
Avionaut Pixel znamená nejvyšší bezpečnostní třídu a zároveň jedinečnou lehkost konstrukci autosedačky pro novorozence a kojence. Inovativní kompozitní materiál, z něhož byl vyroben plášť autosedačky, je velmi lehký a zároveň během srážky je schopny absorbovat značné množství energie, tímto dokonale chrání dítě při nehodě.


Autosedačka Avionaut Pixel je vybavená unikátní vložkou PIXEL vyvinutou ve spolupráci s autoritou v oboru fyzioterapie a vývoji dětí. Vložka zajišťuje bezpečnou a pohodlnější polohu dítěte uvnitř autosedačky. Použití této inovativní technologie výrazně zvyšuje bezpečnost dítěte a zásadně podporuje správnou fyziologii kojence při cestování.Proč zvolit autosedačku Avionaut Pixel
Avionaut Pixel je nejlehčí autosedačka na trhu. Navzdory neobvyklé lehkosti je to jedna z nejbezpečnějších autosedaček, o čemž svědčí výsledky testů provedených v několika výzkumných laboratořích. Pixel vyniká nejen inovativními technologiemi spojenými s bezpečností a ergonomií, ale také moderním designem, který je potvrzen mezinárodními oceněními.


Vložka PIXEL – průlom ohledně správné polohy dítěte v autosedačce
Ve spolupráci s autoritou v oboru fyzioterapie a vývoji dětí byla vyvinuta inovativní vložka používaná v autosedačce Avionaut Pixel, která stabilizuje a chrání správnou polohu pánve, trupu a hlavy uvnitř autosedačky. Této částí těla jsou díky vložce uspořádány v přímé linii. Taková pozice nejen zvyšuje pohodlí kojence při dýchání, ale také umožňuje omezit zpětný tok žaludečního obsahu do jícnu (reflux) a tímto podporuje pasivní bezpečnost dítěte během cesty. Zároveň rovné torzo a nohy ohnuté stejně jako v sedě nabízejí lepší podmínky pro neutralizaci nárazové síly na tělo dítěte během případného nárazu. Vložka PIXEL je cíleně přizpůsobena fyziologickým a biomechanickým podmínkám malého dítěte. V průběhu času, kdy kojenec roste, vložku je potřeba modifikovat postupným odstraňováním jednotlivých stabilizátorů.


Navzdory vylepšení pomoci vložky PIXEL polohy kojence se doporučuje provádět přestávky po delších cestách, minimálně jednou za dvě hodiny. Navíc Avionaut připomíná, že podle doporučení odborníků byste do autosedačky neměli dávat dítěti potravu ani nápoje, protože by to mohlo způsobit udušení.


Správná mechanika dýchaní a komfort kojence při jízdě
Správné naklonění hlavy a přímá poloha těla dítěte v autosedačce, které bylo dosaženo použitím inovativní vložky PIXEL, přispívá ke zlepšení mechaniky dýchání a pohodlí kojence během cestování. Této faktory snižuji riziko udušení nebo hypoxie (snížené množství kyslíku v tkáních) dítěte.


Správná poloha pánvi, trupu a hlavy
Rovný trup a nohy ohnuté jako v sedě – nabízejí lepší podmínky pro neutralizaci nárazové síly na tělo dítěte během srážky. Rovna poloha mobilizuje lepší práci a reakce těla, bez ohledu na to, zda dítě spí nebo nespí. Rovna poloha tak snižuje účinky případného nárazu.


Omezení zpětného toku žaludečního obsahu do jícnu
Vložka PIXEL je přizpůsobená fyziologickým a biomechanickým požadavkům kojence. Poskytuje optimální podmínky pro omezení zpětného toku žaludečního obsahu do jícnu (hovorově reflux) tím, že pomáhá držet správnou polohu trupu, břicha a stehen dítěte, což minimalizuje tlak na břicho.


Stabilizátory
Vložka PIXEL byla navržena tak, aby se přizpůsobovala rostoucím výšce a hmotnosti dítěte. V průběhu času, kdy kojenec roste, vložku je potřeba modifikovat postupným odstraňováním jednotlivých stabilizátorů. Díky použití různých barev se stabilizátory snadno nacházejí a vytahují a samotný proces úpravy tvaru vložky PIXEL je intuitivní.


Výhody unikátní autosedačky a vložky
Správné a stabilní díky vložce PIXEL polohování pánve, trupu a hlavy dítěte zvyšuje bezpečnost při srážce (podélná neutralizace nárazových sil, nedochází k zátěži krční páteře)
Správná poloha zvyšuje bezpečnost při srážce (lepší reakce těla, rychlejší mobilizace po nárazu)
Správná poloha omezuje fenomén refluxu, což zase zvyšuje pohodlí a bezpečnost dítěte
Správná poloha zajišťuje správnou mechaniku dýchaní (větší komfort, klidnější dítě)
Vložka je přizpůsobivá rostoucí výšce a hmotnosti dítěte (jednoduchá modifikace)
Zvýšena boční ochrana (náplň EPP) což znamená zvýšení bezpečnosti
Kompozitový plášť autosedačky během srážky absorbuje značné množství energie, tímto chrání dítě
Nejlehčí na světě autosedačka přináší rodiči komfort při každodenním užívání
Rychle upevnění na základnu IQ s eliminovaným rizikem chybného připnutí
Upevnění autosedačky na základnu ISOfix což znamená zvýšení bezpečnosti
EPP
Jedná se o inovativní materiál (extrudovaný polypropylen), který vypadá jako polystyren, ale výrazně se od polystyrenu liší, není totiž tak tuhý ani křehký. Navíc se vyznačuje vysokou odolností vůči fyzikálním a chemickým faktorům. Vynikající parametry pevnosti činí tento materiál ideální pro konstrukci autosedaček, protože se nedeformuje ani při vysokých zatíženích způsobených kolizí. Kromě toho je EPP ekologický materiál, který je 100% recyklovatelný a vyznačuje se také odolnosti proti bakteriím a plísním.


 Adaptéry na kočárek


Autosedačka je vybavená univerzálními adaptéry, díky nimž je kompatibilní s většinou dětských kočárků dostupných na trhu. Toto řešení je velice pohodlné při cestování s dítětem a minimalizuje objem případných zavazadel.


Potahy a polstrování
Jsou vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, v různých barvách, které vyhovují vkusu i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechna čalounění značky Avionaut splňují normy OEko-tex standard 100, což dokazuje, že této materiály neobsahuji látky škodlivé pro zdraví a nebezpečné pro dítě.


Design
Avionaut znamená také moderní design. Spolupráce s designéry vede k vytvoření vysoce kvalitních designových autosedaček a luxusního čalounění. Důraz je kladen i na to, aby autosedačky byly velmi komfortní a užitečné. Kombinace komfortu a designu dělá to, že autosedačky Avionaut vynikají na trhu, nýbrž jejich hodnotu ocenuji především uživatelé – děti a rodiče.


Stříška
Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, je ideální pro ochranu proti slunečnímu záření jak v interiéru vozidla, tak i při venkovních procházkách.


Bezpečnost
Bezpečí je pocit jistoty, díky které se můžete soustředit na život svůj a na životy svých blízkých. Pocit bezpečí vám umožňuje užívat si každý úsměv dítěte a vychutnávat společně strávený čas. Tento pocit garantuje jenom ochrana na nejvyšší úrovni, a to i při společném cestování v autě. Proto při vyberu autosedačky, která vám bude sloužit pro stovky kilometrů, zkontroluj, jestli prošla crash testy, jaké má atesty a certifikace, z jakého materiálu je šité čalounění. Měli byste zjistit, zda bude dítě v autosedačce ve správné poloze. Nehledejte pouze na vzhled a cenu ale o produktu, který chcete si pořídit, zjistěte maximum. Pouze tímto způsobem si budete moci užívat společných kilometrů, aniž byste se obávali o bezpečnost vašeho dítěte.


 


Bezpečí nikdy nebylo tak lehké
Nejlehčí na světě, lehká jako pírko, autosedačka Avionaut Pixel díky inovativní technologii váží pouhých 2,5 kilogramu, což významně ovlivňuje pohodlí její používání, a to zejména v prvních měsících života dítěte, kdy sedačka také slouží jako nosič a každý extra kilogram je těžký náklad pro rodiče.


I-SIZE
Jedná se o označeni evropské normy (ECE R129) týkající se bezpečnosti nově vyráběných a homologovaných autosedaček, která platí od července 2013. Byla tehdy zavedena povinnost přepravovat v automobilech děti ve věku do 15 měsíců proti směru jízdy (RWF = Rear Way Facing), místo dosavadních 9-12 měsíců, jako tomu bylo v případě předchozího nařízení (ECE R44). Nové nařízeni výrazně zvýšilo bezpečnost cestování. Použití i-Size autosedačky zaručuje lepší ochranu krku a hlavy kojence v případě dopravní nehody.


ISOFIX
Označení pro nehybný systém upevnění autosedačky v autě schválený Mezinárodní organizaci pro normalizaci (ISO). Systém ISOfix se skládá ze dvou úchytů, které se nacházejí v automobilu mezi sedadlem a opěrkou sedadla. Důležité je, že tyto úchyty jsou připevněny přímo ke konstrukci vozidla, díky čemuž poskytují tužší upevnění, než když je autosedačka upevněná na bezpečnostním pásu, a také lepší absorpci energie. Použití v systému ISOfix speciálních zámků zabraňuje nesprávné instalaci autosedaček v autě.


Základna IQ
IQ je důmyslná a spolehlivá ISOfix základna vyvinutá pro autosedačky Avionaut PIXEL, AeroFIX RWF a AeroFIX. Používá patentované řešení s jednou zásuvkou, které umožňuje přímé připojení dětské sedačky k ISOfix systému automobilu. Díky tomu instalace autosedačky v základně je jednoduchá, minimalizovaná je možnost utrhnutí autosedačky ze základny a absorpce energie při nárazu je zásadně navýšená. Úroveň bezpečí je maximální. Navíc díky zvukové signalizaci Click, n 'Drive správnost montáže v základně IQ je ověřená a riziko chybné montáží je minimální.Testy
Autosedačka Avionaut Pixel splnila všechny nejpřísnější testovací zkoušky, které potvrdily nejvyšší úroveň bezpečnosti dítěte v případě dopravní nehody.


Avio-test
Autosedačka Pixel prošla velmi přísným Avio-testem, aby se zjistilo, jak se v autosedačce chová dítě během čelního, zadního a bočního nárazu. Při bočním testu dosáhla ochrana hlavy výsledku 120%, což představuje o 20% překročení platných i-Size standardů, zatímco čelní a zadní testy ukázaly 140% ochranu hrudních obratlů a 153% ochranu hlavy, což překračuje normy i-Size o 40% a 53%.


IDIADA
Institut pro automobilový průmysl, který vznikl v roce 1971 na Katalánské univerzitě v Barceloně (Institut Investigació Aplicada de Automòbil). Provádí nezávislé testy pro vývoj produktů i pro účely homologace. Autosedačka Avionaut Pixel podstoupila v něm bezpečnostní testy, při kterých jednoznačně překročila požadované úrovně, a získala homologaci.TASS, CSI, PIMOT
Autosedačky Avionaut jsou testované a certifikované v mnoha evropských výzkumných institucích, abychom pro ně zaručovali co nejvyšší bezpečnost a garantovali komfort cestování. Bedlivě kontrolujeme, aby naše výrobky splňovaly všechny požadované normy a mnohokrát překračovaly požadovaná bezpečnostní kritéria.


TASS/TNO – Nizozemská organizace pro aplikovaný vědecký výzkum (Nizozemsko)
CSI - Centrum certifikaci a analýz (Centro Sicurezza Italia, Itálie)
PIMOT - Institut automobilového průmyslu (Polsko)V


OCENĚNÍ
Konstrukce a design, stejně jako pozornost věnovaná detailům, zpracování a bezpečností byly u autosedaček Avionaut uznány v mnoha prestižních soutěžích.


Red Dot Award – Product Design
Naším cílem kromě zajištění nejvyšší bezpečnosti je také pozornost věnovaná každému detailu autosedačky a její designu. Výsledkem tohoto úsilí je udělení autosedačce Avionaut Pixel německé ceny Red Dot Design Award, která je jednou z nejprestižnějších ocenění zaměřených na průmyslový design. Ocenění je uděleno výběrem uznaných odborníků z oboru průmyslového návrhářství a designu. Tato cena je také nazývána Oscar designu a je udělovaná od roku 1955.


Cena Parents Award
Autosedačka Avionaut Pixel získala cenu Parents Award, která je jedním z nejprestižnějších ocenění v Polsku a je synonymem nejvyšší kvalitu výrobků pro děti. U autosedačky oceněno inovativní vložku PIXEL, která zaručuje maximální bezpečnost a pohodlí pro cestující kojence.


Cena Kid's Time Star
Autosedačka Avionaut Pixel za svou mimořádnou lehkost, zpracování a design byla oceněna soškou Kid's Time Star na největším středoevropském dětském veletrhu Kids Time.https://www.facebook.com/163670187000193/videos/444272086315847/?t=47

MOŽNO DOKOUPIT :
. . . . . . .
.

Základna IQ pro Pixel a AeroFix 2

Základna IQ pro Pixel a AeroFix 2
Avionaut
Isofix základna pro autosedačky Avionaut Pixel, Avionaut AeroFix a Avionaut AeroFix RWF umožňuje mimořádně jednoduchou instalaci autosedačky do auta. Díky systému Click’n’Drive autosedačku rychle a ...více
3.999,00 Kč   
.

Body Bears, celopropínací 2x

VARIANTA > růžová + růžová
ROZMĚR > 62
Body Bears, celopropínací  2x
NEW BABY
Kojenecké body s bočním zapínáním New Baby Bears. Dětské body má rukávky celopotištěné medvídky a přední strana je zdobena obrázkem medvídka a nápisem. Zapínání na ...více
Balení obsahuje 2 ks zboží
Dostupnost zboží: 10 dní
340,00 Kč   
.

Bambusové pleny XKKO BMB Heaven 70x70cm

VARIANTA > for Girls MIX
Bambusové pleny XKKO BMB Heaven 70x70cm
Kikko
Velmi silná a přesto velmi nadýchaná čtvercová plena!!! Spojení vysoké gramáže, dutinkové vazby a bambusového materiálu dělá z bambusové pleny XKKO®BMB jednu z nejsavějších plen, které ...více
Dostupnost zboží: 7 dní
325,00 Kč   
.
. . . . . . .
.

Twin Adventure 2 SET 2019

VARIANTA > twilight blue
Twin Adventure 2 SET 2019
TFK
SET obsahuje sportovní kočárek a 2 korby polohovací DUO-X - polohování opěrky zad - multipoziční na šňůrku, což je nejpraktičtější možnost polohování zad, kdy si sklon ...více
28.535,00 Kč   
.

Twin Trail 2 SET 2019

VARIANTA > quite shade
Twin Trail 2 SET 2019
TFK
SET obsahuje sportovní kočárek TFK Trail a 2 standardní TFK korbičky. Kočárek je model 2019, prodává se v 6 barvách s možností kombinace barev jiný ...více
31.100,00 Kč   
.

Souprava Fox 4-dílná 2x

VARIANTA > modrá + modrá
ROZMĚR > 56
Souprava Fox 4-dílná 2x
KOALA
Bavlněná kojenecká 4-dílná soupravička Koala Fox Love pro miminka. Obsahuje body s dlouhým rukávkem, dupačky, kabátek a čepičku. Body je celorozepínací a zdobí ho obrázek ...více
Balení obsahuje 2 ks zboží
Dostupnost zboží: 10 dní
1.020,00 Kč   
.
. . . . . . .
.

Snap Ultra duo - SET 2019

VARIANTA > grey marble
Snap Ultra duo - SET 2019
Valco baby
Hmotnost 13.5kg Vhodný od narození Nosnost : 2x20 kg Rozměry : 104 x 74 x 117 Složený : 110 x 77 x 35 Celková ložná plocha 90 x 27 cm délka ...více
SKLADEM
21.598,00 Kč   
.   .   .
. . . . . . .
DOTAZ NA ZBOŽÍ (formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Dotaz *:
Počet kusů:
Adresa pro doručení:

připište prosím i zvolený
způsob doručení a platby
dle našich možností

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné
.
zaregistrujte se
LOGIN
HESLO
trvalé přihlášení
zapomněli jste heslo ?
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ

Doporučujeme  

. . . . . .