Neohodnoceno

4x BELLA HAPPY BABY Vlhčené ubrousky sensitive s aloe vera 56 ks, MEGA PACK

Jemné ubrousky Bella Happy Sensitive jsou obohacené kosmetickým mlékem a s výtažkem z Aloe Vera. Jemně čistí a zvhčují pokožku. Zanechávají ochrannou vrstvu předcházející podráždění pokožky. Neobsahují mýdlo, vonné látky ani alkohol. Jsou vhodné pro děti s citlivou pokožkou i pro ty, které mají sklony k alergiím. Dermatologicky testováno. Neutrální pH 5,5 našich ubrousků zajišťuje správnou hydrataci pokožky. Pohodlné fóliové balení s lepícím uzávěrem, který je možno opakovaně otevírat a zavírat, umožňují použít ubrousky v každé situaci. Vlastnosti: - Obsahují hedvábné proteiny a extrakt z bavlny - Neutrální pH - Neobsahuje parabeny - Neobsahuje alkohol - Foliové balení s lepicím uzávěrem
Skladem do týdne
Značka: BELLAHAPPY
203 Kč
Kategorie: jednorázové pleny
4x BELLA HAPPY BABY Vlhčené ubrousky sensitive s aloe vera 56 ks, MEGA PACK
Sleva 5% od 2 ks
Jemné ubrousky Bella Happy Sensitive jsou obohacené kosmetickým mlékem a s výtažkem z Aloe Vera. Jemně čistí a zvhčují pokožku. Zanechávají ochrannou vrstvu předcházející podráždění pokožky. Neobsahují mýdlo, vonné látky ani alkohol. Jsou vhodné pro děti s citlivou pokožkou i pro ty, které mají sklony k alergiím. Dermatologicky testováno.

Neutrální pH 5,5 našich ubrousků zajišťuje správnou hydrataci pokožky. Pohodlné fóliové balení s lepícím uzávěrem, který je možno opakovaně otevírat a zavírat, umožňují použít ubrousky v každé situaci.

Vlastnosti:

- Obsahují hedvábné proteiny a extrakt z bavlny
- Neutrální pH
- Neobsahuje parabeny
- Neobsahuje alkohol
- Foliové balení s lepicím uzávěrem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: